Lütfen bekleyiniz. Yükleme işlemi devam ediyor.

Kurumsal

Burcu Konfeksiyon Kurumsal

    1982 yılında İsmail Yaşkıran tarafından Konya küçük bir alanda Erkek Terzisi olarak ticarethane kurulmuş, 1994 senesine kadar faaliyetini bu şekilde sürdürmüştür. 1994 senesinde işletme Konya Toptan Manifaturacılara nakledilerek Konfeksiyon sektörüne giriş yapmıştır. İşletmemiz o yıllarda Konfeksiyon alanında seri imalata başlamıştır ve kendini geliştirmeye devam etmiştir. 1996 senesinde Konya da ki İş Elbiseleri Sektöründeki Niş Pazar göze çarpmış ve işletmemiz bu iş koluna yönelme kararı almıştır.

    1996 yılında kurulan BURCU KONFEKSİYON OTO VE İNŞ. TİC. LTD.ŞTİ.  Konya’da İş Elbiseleri sektöründe faaliyet gösteren En köklü ve En büyük kuruluştur. Dört ana sektöre hizmet veren firmamız Endüstri, Güvenlik, Turizm-Otel ve Hastane kıyafetlerinden oluşan geniş ürün yelpazesi ile İş Elbiselerinde her sektöre hitap eden bir kuruluştur. 2007 yılında hizmet verdiği sektöre Triko imalatında ilave etmiş, Okul Formaları imalatına da başlamıştır.

    Kuruluşundan bu yana müşterileri ile karşılıklı güvene dayalı uzun vadeli ilişkiler kurmaya özen gösteren BURCU KONFEKSİYON' un temel hizmet anlayışı müşterilerinin ihtiyaçlarına en uygun ekonomik ve kaliteli ürünler sunmaktır.

    Üstün Kalite ve Servisi bütünleştirerek faaliyet alanlarında öncü olan BURCU KONFEKSİYON'un Konya’da toptan Manifaturacılarda bulunan 1 iş kıyafetleri, 1 triko olmak üzeri toplam 2 adet imalat hanesi ile seri üretim yapmakta, 1 okul formaları, 1 iş kıyafetleri perakende satış mağazası ile hizmet vermektedir. BURCU KONFEKSİYON, geniş ürün yelpazesi ile İş elbiselerinde ve triko imalatında  her sektöre seçenek ve hizmet sunmaktadır.  

MİSYON: Hep daha iyiyi hedefleyerek, her sektörde üretimde kaliteyi arttıran, çalışanlara işini sevdiren, kazandığı değerleri çalışanları ve toplumla paylaşan, sağlıklı ve güvenli bir çalışma ortamına katkıda bulunan örnek bir kuruluş olmak.

VİZYON: Kalitesi ve farklı tasarımıyla, hizmet anlayışıyla sektöründe büyük marka olmak.